Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Beden
Renk
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 159 Ürün


Jartiyer Takım


Jartiyer takım bir kadını en özel hissedebileceği fantezi iç giyim modellerindendir. Jartiyerli gecelik takım, dantel jartiyer takım, leopar jartiyer takım, sırt dekolteli takım, elleri kelepçeli takım gibi web sitemizde birçok çeşit jartiyer modelleri bulunmaktadır.

Jartiyer takım modellerimizin bazılarında sunduğum çorap hediyeli avantajlarımızdan yararlanarak fantezi çorap sahibi de olabilirsiniz. Aynı zamanda büyük beden jartiyer takımmodellerimize göz atabilirsiniz. Büyük beden seçeneklerimiz sayesinde her bedenden kadına jartiyer takım sahibi olma imkanını kolayca sağlamaktayız.

Jartiyer nedir? Bir jartiyer, çorapları tutmak için bacağın etrafına tutturulmuş dar bir kumaş bandından oluşan bir giyim eşyasıdır. On sekizinci ila yirminci yüzyıllarda, çorapların kaymasını önlemek için bacağın en ince olduğu kısmın hemen altına bağlanarak geliştirilmiştir.

Çıkış amacından ziyade günümüzde şu an kullanım amacı daha çok moda olduğu içindir. Moda trendlerine bağlı olarak giyilmektedir. Kadınlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Jartiyer, jartiyer takımlar özellikle düğünlerde gelinler tarafından çok fazla kullanılmaktadır ki bir gelenek olarak da görülmektedir. Bu gelenek şöyle gelişmiştir; Bir gelinin düğününde bir jartiyer takması, damat tarafından gecenin sonuna doğru çıkarılması gibi bir batı düğün geleneği vardır.

Aslındajartiyer geleneği geçmiş yıllarda o kadar önemli ve dikkat edilen bir durumdu ki bu uygulama genellikle bekaretini kaybetmenin sembolü olarak yorumlanmıştı, ancak bazı kaynaklar kökenini gelinin kıyafetlerinden bir parça almanın iyi şanslar getireceğine dair bir batıl inanç ortaya koymuştu.

Örnek olarak Orta Çağ'da, sağdıçlar jartiyerlerini ödül olarak almak için yeni geline koşarlardı. Aslında gördüğümüz kadarıyla jartiyer nedir?Sorusunun cevabını almış oluyoruz ki jartiyer kelimesi çok uzun yıllardır bir tür gelenek olarak hayatımıza girmiş ve zaman içerisinde değişime uğramıştır.

Jartiyer takım, genellikle çorapları, çorabı yerinde etkili bir şekilde 'kilitleyen' bir lastik diskin çorap malzemesinden yerleştirildiği metal klipslerle çoraplara tutturulur. Bunlar normalde ayarlamaya izin veren bir elastik uzunluğa bağlanır. Askı askıları olarak da bilinen bu klipsler, en iyi dantel olmayan basit bir yarıklı çoraplara veya silikon kauçuk astarlı 'tutunmalara' bağlanır.


Jartiyer Modelleri


Jartiyer modelleri çeşitleri günümüzde çok daha fazla çeşitlenmiş ve artmıştır. Secret Underwear jartiyer takım ve jartiyer çorabı konusunda jartiyer modelleri olarak sizlere çok fazla ürün olanağı sunar.

Büyük beden jartiyer modelleri her yerde bulunmuyor elbette ki fakat Secret Underwear bu konuda da kendi farkını ortaya koyarak büyük beden jartiyer takım, jartiyer modelleri tasarımları ile internet satış sitesinde alıcılar ile buluşuyor.

Jartiyer modelleri her renkten her zevke göre çeşit çeşit bulabilirsiniz. İster dantelli ister leoparlı ister elleri kelepçeli şeklinde çok fazla seçenek sunar. Jartiyer gecelik modellerimiz ise her kadının isteyebileceği türden modellerdir.

Jartiyer modelleri, jartiyer takım avantajlarımız saymakla bitmez. Kullandığımız kumaş kalitesi ile kullanıcılara uzunca süreler kullanım avantajları sağlaması tercih edilmesi için en önemli nedenlerden bir tanesidir. Asla terletmez, kaşındırmaz veya tahriş etmez. Adi veya sahte kumaş kullanılan ürünlerin satışı kesinlikte sitemizde satışa sunulmaz.

Jartiyer takımları satışlarımızda hediye olarak verdiğimiz çorap ise sizlere ekstra bir kullanım avantajı sağlar. Jartiyer gecelik modellerimiz üzerinize en yakışacak kalıplarda ve kumaşlarda hazırlanmıştır. İstediğiniz renk ve model çeşitlerindejartiyer gecelik, jartiyer takım, jartiyer modellerialdıkça alınası gelecek olan tür albenisi olan ve asla pişman olunmayacak modellerdendir.

Kötü kokan bir kumaşı yoktur, renk akıtması yapmaz, yıkandıkça solmaz, kaşınma veya tahriş uygulamaz bu konudaki olan garantimizi en kesin bir şekilde Secret Underwear tarafından alabileceğiniz gibi sunduğumuz bu kaliteye göre uygun fiyat performans kalitesi ile müşteri memnuniyeti çok yükseklere çıkaracaktır.

Satışını yaptığımız kaliteli kumaş ürünlerimizin yanı sıra sizlere sunduğumuz uygun fiyat garantisi piyasada satılanlara göre en kalitesidir. Biz bazı markaların yaptığı kötü ürün gönderip çokça paralar almayız. Ürünlerimiz orijinal ve en kalitelileridir.

Jartiyer modellerimizin size çok yakışacağından ve severek kullanacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Gecelerinize aydınlık getirecek olan jartiyer takım modellerimiz partnerinizin başını döndürecektir.

Secret Underwear iletişim kanalından bizler ile 7/24 iletişime geçerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Secret Underwear ailesi olarak müşteri memnuniyeti adına elimizden gelen her konuyu yapmaktayız. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.