Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 50 Ürün


Büyük Beden Jartiyer


Büyük beden jartiyer her bedenden kadınlar için rahatlıkla erişim yapabilirsiniz. Büyük beden jartiyer modelleri çeşitlerimize geçmeden önce jartiyer fantezi iç giyim ürününe bir göz atalım istiyoruz.

Jartiyer kelimesi Fransızca bir kelimeden türemiştir. Geçmişten günümüze kadar kullanımı gelerek çeşitlenmiştir. İlk zamanlarda daha çok gelinliklerin altına giyim olarak tercih edilmekteydi. Jartiyerler çorapların kaymasını önlemek amacıyla bir bant tarzı modelleme ile tasarlanmıştı.

Bu sayede jartiyer çorabının duruşu bozulmamaktaydı. Daha sonralarında fantezi iç giyim olarak çeşitlenmeye başladı ve sadece jartiyer çorap modelleri tek giyim olarak da türedi. Günümüze kadar çok farklı modellerde ve tarzlarda çeşitlendi. Şu anda günümüzde istediğiniz zevke göre jartiyer modelleri, büyük beden jartiyer modelleri bulabilmektesiniz.

Jartiyer kullanımı aslında çok kolaydır ve normal günlük kıyafet yaşantımız içinde sık sık kullanılmaktadır. Günlük kıyafetlerinizin altına da kolaylıkla jartiyer giyebilirsiniz fakat bir nokta çok dar elbiseler ile giyilmemesi gerekmektedir çünkü jartiyerin klipsleri ve stripeleri aksi takdirde belli olacaktır.

Büyük beden jartiyerkullanan kadınların ise aynı şekilde günlük yaşantılarında büyük beden jartiyer kullanmaları kolaydır. Farklı bir durum içermemektedir. Jartiyer takımları çok farklı şekillerde olabilmektedir ki genellikle dört stripeden oluşmaktadırlar. İkisi önde ikisi yanlardadır. Fakat bazen yan stripeler de yanlarda olabilmektedir. Görürseniz şaşırmayın. Peki birkaç jartiyer kullanım önerilerine bakalım.

Jartiyer kullanımında en önemli noktalardan biri ise arkada bulunan stripeleri yandan bağlamamanız gerektiğidir. Çünkü öyle bir durumda hareketlerinizde, oturup kalktığınızda aşırı kasılmalarından dolayı gerildiğinden çorabınızdan ayrılma gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bir diğer önerilerimizden biri ise, dantelli jartiyer çorabı tercih eden kadınların klipleri dantelin en ince kısmına gelecek şekillerde tutturmalarıdır. Böylece sağlamlıkları artacaktır. Geniş yüzeyli ve büstiyerli jartiyer modelleri tercihleri ise kullanım kolaylığı ve tercih bakımından daha iyi bir seçenektir.

Stripe parçası jartiyerinizin kendinize göre boyunu rahatlıkla ayarlamanızı sağlayacak olan parçadır. Klipsler ise jartiyeri jartiyer çorabına tutturulması için gerekli olan parçadır. Giyim tercihleri ise çeşitlilik gösterebilir fakat en rahat kullanış biçimi ilk önce çorabı giydikten sonra jartiyeri giymeden klipsleri çoraba tutturun ve ayağa kalkarak jartiyeri giyin.

Bu söylediklerimiz büyük beden jartiyer tercih eden ve kullanan kadınlar için de aynı şekilde geçerlidir. Hiçbir farklılık söz konusu değildir. Aklınızda daha farklı fikirler ve tercihler oluşturabilmek amaçlı web sitemizde bulunan büyük beden jartiyer modellerine göz atabilirsiniz.

 

Büyük Beden Jartiyer Takımları


Büyük beden jartiyer takımları çeşitliliği ve hemen yenilen tükenen stokları açısından, kumaş kalitesi ve rahat kullanım seçenekleri açısından Secret Underwear sizler için yine en doğru adrestir. Müşteri memnuniyetini büyük beden jartiyer takımlarıaçısından yine en yüksek seviyede yaşayabilirsiniz.

Elleri kelepçeli, dantelli, deri, mini model, büzgülü, dekolteli, özel bölgeleri açık, sütyen takımlı, tüllü, lastikli, taşlı, kemerli ve bağlamalı tarzlarda kırmızı, pembe, siyah, beyaz, çok renkli ve daha birçok renkte büyük beden jartiyer takımları modellerimiz sizleri beklemektedir.

Özellikle hizmetçi kostüm tarzında büyük beden jartiyer modelleri tercihleri yapabileceğiniz Secret Underwear kaliteden asla ödün vermez ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Her zaman farklı model çeşitleri eklemektedir. Çeşitlilik konusunda asla sıkıntı yaşamazsınız.

Unutmayın ki jartiyer özgüven işidir ve jartiyer giyen kadınlar her zaman dikkatleri üzerine çeker. Erkeklerin başını döndüren ve akıllara kazınan gecelerin baş tacı olan jartiyer modelleri büyük beden jartiyer modelleri olarak da tek tık ile web sitemizde sizleri bekliyor.

Fantezi giyim adına soru sorulduğunda ilk akla gelen fantezi giyim ürünü olan jartiyer modelleri akıllardan asla çıkmıyor. Fantezi giyimin en önemli parçası olan jartiyer modelleri büyük beden jartiyer tercih eden ve kullanan kadınlar içinde artık sıkıntı olmaktan çıkıyor. Mağaza mağaza, site site dolaşıp büyük beden jartiyer aramanıza gerek kalmadı.

Secret Underwear her çeşit fantezi ürününü kendi bünyesinde barındırarak tek bir satış sitesinden ihtiyacınız olan ve akıllarda kalacak geceleri süsleyecek olan ürünleri kolay ulaşım ile sizlerle buluşturuyor.

Ürünler ile alakalı sorularınız veya merak ettiğiniz her konu hakkındaki sorularınız için iletişim bölümümüzden iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlerle 7/24 iletişim kurabilir cevaplara ulaşabilirsiniz. Unutmayın memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.